Jak zprovoznit mobilní VoIP

Zprovoznění VoIP je velice jednoduché a zvládne ho naprosto každý. Máte-li všechno potřebné pro připojení k Internetu, bude zprovoznění služby otázkou jen několika úkonů.

Předním českým poskytovatelem VoIP služeb je operátor Fayn. Začít si užívat levné volání s Faynem můžete již do druhého dne. Bez smlouvy a bez závazků!

Proč začít mobilní VoIP právě s operátorem Fayn?

  • Od Faynu uživatel dostane vlastní telefonní číslo. Jakkoli by se VoIP mohlo zdát pouze jako složitější variace na volání přes Skype, jde ve skutečnosti o komplexnější službu. Při užívání VoIP dostanete vlastní telefonní číslo, takže můžete zdarma nejen volat, ale i „být volání“. Pro vnitrofiremní nebo vnitrorodinnou komunikaci je proto VoIP naprosto ideální.
  • Registrace trvá jen chvíli. Fayn rozhodně nepřebírá neduhy velkých mobilních operátorů, jejichž rychlost reakcí na vaše žádosti a podněty je mnohdy katastrofální. Registrace u Fayn je naprosto jednoduchá, lze ji provést plně online, bez fyzického podepisování jakékoli smlouvy. Stačí na stránkách Fayn vyplnit krátký objednávkový formulář, který je vzápětí zpracován. Zpravidla již do druhého dne je možno volat.
  • Objednáním služby u VoIP operátora Fayn nevzniká žádný závazný dlouhodobý paušál. Službu můžete přestat užívat kdykoli chcete, aniž by bylo potřeba komukoli cokoli oznamovat. Telefonujete zkrátka tak dlouho, dokud máte předplacený kredit – jedná se tedy o systém předplatného, jaký znáte z mobilních telefonních karet. Objednáním služby u Faynu se nepodepisuje smlouva a nevznikají žádné závazky.
  • Jeden účet u Faynu lze užívat jak pro mobilní VoIP, tak i pro telefonování přes Internet přes pevnou linku nebo přes softwarový telefon.

Začněte s objednávkou na webu Fayn!